خانه اخبار

در کدام مناطق عمدتا از فناوری طرح ریزی هولوگرافی استفاده می شود؟

گواهی
چین Shenzhen SMX Display Technology Co.,Ltd گواهینامه ها
چین Shenzhen SMX Display Technology Co.,Ltd گواهینامه ها
نظرات مشتریان
The 3d holographic display showcase getting my client’s product noticed in crowded shops, malls and exhibition halls.

—— Chris Abeysekera

I am from Canada,we like your holographic 3d display unit,good quality and price!

—— Neil

Thanks for your help and assistance on this project, I am sure we can work together to get this better for any future orders.

—— Simon Rumbles

We are happy with your holo foil,we set up a successful stage holographic.

—— Mike Lovell

We are very happy with the 3d holographic display,it got a wonderfull effect for our exhibition!

—— Fabio Sartoretto

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
در کدام مناطق عمدتا از فناوری طرح ریزی هولوگرافی استفاده می شود؟
آخرین اخبار شرکت در کدام مناطق عمدتا از فناوری طرح ریزی هولوگرافی استفاده می شود؟

فناوری پیش بینی هولوگرافی را می توان در دهه 1940 ردیابی کرد ، همچنین به عنوان "تصویربرداری مجازی" نیز شناخته می شود ، که از تداخل و پراش برای ثبت و بازتولید تصویر واقعی سه بعدی از شی ، که واضح و زیبا است ، استفاده می کند و جلوه بصری را بیشتر می کند. کامل.

امروزه ، فناوری هولوگرافیک در سالهای اخیر به کلیه زمینه های زندگی اجتماعی نفوذ کرده است و در تحقیقات و صنعت مدرن علمی کاربرد گسترده ای داشته است. در تولید ، به ویژه در آزمایشات نوین ، مهندسی زیستی ، پزشکی ، هنر ، تجارت ، امنیت و فناوری ذخیره سازی مدرن. دلیل اصلی این است که می تواند صحنه های مختلفی را به خوبی در خود جای دهد ، محتوای صفحه نمایش را به صورت کلیشه ای تر جلوه دهد و می تواند یک صوتی و تصویری قدرتمند را به ارمغان آورد. تجربه شوک بدون پوشیدن تجهیزات ، به طوری که همه می توانند اطلاعات بیشتری کسب کنند. لذت صوتی و تصویری خوب ، بنابراین در سالن های ضیافت و رستورانهای مختلف هتل سالن های نمایشگاهی مختلفی وجود دارد که از فناوری پیش بینی هولوگرافی استفاده می کنند تا تجربه صدا و نور متفاوت را تجربه کنند.

به عنوان مثال ، برای بهتر جلوه دادن جلوه های صوتی و تصویری سالن ضیافت ، علاوه بر کاربرد فناوری چندرسانه ای بسیار بالا ، از فناوری طرح ریزی هولوگرافیک بطور کامل استفاده شده است که نه تنها می تواند تجربه زنده ضیافت را رقم بزند. سالن استریو تر است ، اما همچنین تعامل قدرتمند تر نشان می دهد ، مهمترین چیز این است که همه مخاطبان حاضر در صحنه احساس مشارکت همهجانبه ، جلوه بالا سطح سالن ضیافت را احساس کنند. از کاربرد فناوری پیش بینی هولوگرافیک در Disel Fashion T-Show ، تصویر زیبا طرح ریزی هولوگرافی همراه با پیاده روی مدل ، مخاطب را به دنیای دیگری سوق می دهد ، گویی مخاطبان را قادر می سازد دنیای دوگانه مجازی و واقعی را تجربه کنند.

میخانه زمان : 2019-12-18 14:01:53 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Shenzhen SMX Display Technology Co.,Ltd

تماس با شخص: Ms. Alina Deng

تلفن: 0086-755-29127281

فکس: 86-755-29460353

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)